Čertova krabička

Dějepisná olympiáda krajské kolo výsledkyDomů

Podobné téma:
Dějepisná olympiáda krajské ko..
porno gynekologické vyšetření ..
kam na elektrokolo výlet kolem..
cerna Elektricka skladaci kolo..
ekologická likvidace osobních ..
Historické kolo Stadion
Fotbalové výsledky Lidovky
Tipsport extraliga ledního hok..
motorové koloběžky Crosco
závod s hromadným startem v bi..
Externí:
velikonoční svátky jsou již pá..
Alarmy na jízdní kolo
Pověřenec pro ochranu osobních..
vyšetřovací stoly gynekologické
Koloniál
Biologická olympiáda
veterinární klinika sokolov tu..
Mezdos Sokolov sanitky
tipsport lední hokej výsledky ..
Středočeská Krajská liga mužů ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
těsto na langoše do ledničky
Nejlevnější Půjčovna dodávek Brno
stříhání stromkového angreštu video
LED světla do skříně na baterie
prodej vozů Jeep Wrangler
Kino Modrý kříž v Kutné Hoře
Výživový poradce Praha pro dětí
bee safe tehotensky pas do auta bazar
čaje na ledvinové kameny
Bestway
vklad na účet přes bankomat Moneta Bank
www Motolevel
dlouze pečená kachní stehna v troubě
kaufland leták na příští týden německo..
ručně pletená dětská čepice
vyšetřovací lůžko s uložným prostorem ..
Nahý muž mezi oblečenými ženami
program Horácké divadlo Jihlava červen
Brigády pro studenty Přerov a okolí
gelové žabky Adidas Sleekwana

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Dějepisná olympiáda - talentovaní.cz
Dějepisná olympiáda je postupovou soutěží, má 1 kategorii a člení se podle soutěžních kol (školní, okresní, krajské a celostátní).  Soutěž je jednotná pro celé území České republiky a pořádá se každoročně.Dějepisná olympiáda je postupovou soutěží, má 1 kategorii a člení se podle soutěžních kol (školní, okresní, krajské a celostátní). Soutěž je jednotná pro celé území České republiky a pořádá se každoročně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

talentovani.cz/dejepisna-olympiada

Dějepisná olympiáda - výsledky školního kola | Základní škola...
Ve středu 21.11.2018 proběhlo školní kolo dějepisné olympiády. Do soutěže se přihlásilo celkem 15 žáků. Zadání letošního ročníku znělo "Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Čechy jako tepny civilizace" a nejlépe si s ním poradil žák 8.A...Ve středu 21.11.2018 proběhlo školní kolo dějepisné olympiády. Do soutěže se přihlásilo celkem 15 žáků. Zadání letošního ročníku znělo "Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Čechy jako tepny civilizace" a nejlépe si s ním poradil žák 8.A...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs-aloisinavysina.cz/aktualne/23-11-2018-deje ..

Dějepisná olympiáda - krajské kolo | Základní škola Luhačovice
Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace Školní 666, 763 26 LuhačoviceZákladní škola Luhačovice, příspěvková organizace Školní 666, 763 26 Luhačovice
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsluhacovice.cz/event/cs-4369-dejepisna-olymp ..

dějepisná olympiáda | Gymnázium Jana Keplera
V obvodním kole, do něhož z naší školy postoupilo 5 studentů, se Adam umístil na 5. místě z celkového počtu 42 zúčastněných.V obvodním kole, do něhož z naší školy postoupilo 5 studentů, se Adam umístil na 5. místě z celkového počtu 42 zúčastněných.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gjk.cz/tag/dejepisna-olympiada

Krajské kolo Dějepisné olympiády - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Ve čtvrtek 27.3. 2014 se v Kroměříži konalo Krajské kolo Dějepisné olympiády. Tematickým zaměřením letošního 43. ročníku se stalo Město v proměnách času.Ve čtvrtek 27.3. 2014 se v Kroměříži konalo Krajské kolo Dějepisné olympiády. Tematickým zaměřením letošního 43. ročníku se stalo Město v proměnách času.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gymzl.cz/26005n-krajske-kolo-dejepisne-olympiady

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Karlovarský)
Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Karlovarský)Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Karlovarský)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

excelence.msmt.cz/result-table/show/43280

Dějepisná olympiáda – krajské kolo – Základní škola a mateřská...
Ve čtvrtek 21.3.2019 se konalo v Pelhřimově krajské kolo dějepisné olympiády. Soutěže se zúčastnilo 29 nejúspěšnějších žáků z okresních kol. V této silné konkurenci obsadila naše žákyně Lenka Mašterová vynikající 3.Ve čtvrtek 21.3.2019 se konalo v Pelhřimově krajské kolo dějepisné olympiády. Soutěže se zúčastnilo 29 nejúspěšnějších žáků z okresních kol. V této silné konkurenci obsadila naše žákyně Lenka Mašterová vynikající 3.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsvladislav.cz/dejepisna-olympiada-krajske-kolo

Dějepisná olympiáda - krajské kolo
Vynikajícího výsledku dosáhla Bětka Grombířová v krajském kole dějepisné olympiády v Brně. Přišla, zvítězila a postoupila do celostátného kola.Vynikajícího výsledku dosáhla Bětka Grombířová v krajském kole dějepisné olympiády v Brně. Přišla, zvítězila a postoupila do celostátného kola.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zshroznovalhota.cz/doc/1429

Dějepisná olympiáda | Gymnázium Brno-Řečkovice
III. 2016 proběhlo krajské kolo dějepisné olympiády, která se letos zaměřila na Lucemburky na českém trůně. Naši školu representovala vítězka okresního kola Brno-město, Karolina Kubová (QA A), která obsadila krásné páté místo (dosud nejlepší...III. 2016 proběhlo krajské kolo dějepisné olympiády, která se letos zaměřila na Lucemburky na českém trůně. Naši školu representovala vítězka okresního kola Brno-město, Karolina Kubová (QA A), která obsadila krásné páté místo (dosud nejlepší...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gyrec.cz/content/d%C4%9Bjepisn%C3%A1-olympi%C ..

Dějepisná olympiáda – krajské kolo – Základní škola a Mateřská...
Krajské kolo se konalo 20. března na ZŠ Mitušova v Ostravě. Na soutěži se sešli nejúspěšnější řešitelé z Moravskoslezského kraje.Krajské kolo se konalo 20. března na ZŠ Mitušova v Ostravě. Na soutěži se sešli nejúspěšnější řešitelé z Moravskoslezského kraje.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skola.kozlovice.cz/51976/dejepisna-olympiada- ..


Krajské kolo dějepisné olympiády
Krajské kolo se v letošním roce konalo v Kroměříži. Nakonec si v tvrdé konkurenci vybojoval 30. místo, což z původních 2097 soutěžících ze Zlínského kraje není vůbec špatné.Krajské kolo se v letošním roce konalo v Kroměříži. Nakonec si v tvrdé konkurenci vybojoval 30. místo, což z původních 2097 soutěžících ze Zlínského kraje není vůbec špatné.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zstraplice.cz/doc/682

vysledky 40 rocniku skolni kolo
Téma 40. ročníku: Od šamana k penicilínuTéma 40. ročníku: Od šamana k penicilínu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsdubicko.cz/dokumenty/33-vysledky-40-rocniku ..

GVI.cz | Dějepisná olympiáda
Dne 5. 4. 2017 se konalo krajské kolo Dějepisné olympiády. Toto kolo se konalo v budově jihlavského gymnázia a účastnilo se ho 13 tříčlenných týmů z gymnázií z kraje Vysočina.Dne 5. 4. 2017 se konalo krajské kolo Dějepisné olympiády. Toto kolo se konalo v budově jihlavského gymnázia a účastnilo se ho 13 tříčlenných týmů z gymnázií z kraje Vysočina.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gvi.cz/cz/dejepisna-olympiada-3909

Dějepisná olympiáda – okresní a krajské kolo - ZŠ a MŠ...
Okresní kolo probíhalo 18. ledna v AZ Centru a kluci si nevedli vůbec špatně. Martinu Tomanovi se podařilo obsadit třetí místo se ziskem 71 bodů (ztráta pouhých 4 bodů na celkové první místo!). Naším druhým nejlepším zástupcem byl Daniel...Okresní kolo probíhalo 18. ledna v AZ Centru a kluci si nevedli vůbec špatně. Martinu Tomanovi se podařilo obsadit třetí místo se ziskem 71 bodů (ztráta pouhých 4 bodů na celkové první místo!). Naším druhým nejlepším zástupcem byl Daniel...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zswolkerova.cz/aktuality/dejepisna-olympiada- ..

Dějepisná olympiáda
Při vyhodnocování jedné ze soutěžních otázek došlo k technickému pochybení v udělování počtu bodů. Po společné kontrole všech testů a přepočítání udělených bodů došlo v několika případech ke změně v celkovém umístění.Při vyhodnocování jedné ze soutěžních otázek došlo k technickému pochybení v udělování počtu bodů. Po společné kontrole všech testů a přepočítání udělených bodů došlo v několika případech ke změně v celkovém umístění.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmskoly.cz/souteze/kolo/22974

olympiáda | ZŠ Třešť
21. března proběhlo v Pelhřimově krajské kolo dějepisné olympiády. Jakub Mezera z 8. A obsadil 15. místo, Gábina Zachová vybojovala vynikající druhé místo.21. března proběhlo v Pelhřimově krajské kolo dějepisné olympiády. Jakub Mezera z 8. A obsadil 15. místo, Gábina Zachová vybojovala vynikající druhé místo.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs-trest.cz/stitek/olympiada

Krajské kolo dějepisné olympiády – ZŠ Šafaříkova
Jakub se poctivě studoval a vynaložené úsilí se projevilo v nejlepším výsledku za poslední roky – 9. místem mezi 43 soutěžícími.Jakub se poctivě studoval a vynaložené úsilí se projevilo v nejlepším výsledku za poslední roky – 9. místem mezi 43 soutěžícími.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zssafarikova.cz/?p=978

GVN | Dějepisná olympiáda - krajské kolo
V úterý 20. března 2018 proběhlo v Českých Budějovicích krajské kolo Dějepisné olympiády. Naši školu zde reprezentoval Vojtěch Pobuda, který se stal úspěšným řešitelem.V úterý 20. března 2018 proběhlo v Českých Budějovicích krajské kolo Dějepisné olympiády. Naši školu zde reprezentoval Vojtěch Pobuda, který se stal úspěšným řešitelem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gvn.cz/dejepisna-olympiada-krajske-kolo

Dějepisná olympiáda - krajské kolo | Základní škola Mikoláše...
Dne 20.3. reprezentoval naši školu Jan Dvouletý z 9.A na krajském kole Dějepisné olympiády, které se tradičně konalo v Kroměříži.Dne 20.3. reprezentoval naši školu Jan Dvouletý z 9.A na krajském kole Dějepisné olympiády, které se tradičně konalo v Kroměříži.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsmalse.cz/drupal/node/2850

Výsledky celostátního kola Dějepisné olympiády - 44. ročník
Ve dnech 25. - 29. května 2015 proběhlo v Litoměřicích celostátní kolo 44. ročníku Dějepisné olympiády. Zúčastnilo se ho 31 soutěžících ze všech krajů České republiky.Ve dnech 25. - 29. května 2015 proběhlo v Litoměřicích celostátní kolo 44. ročníku Dějepisné olympiády. Zúčastnilo se ho 31 soutěžících ze všech krajů České republiky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

talentovani.cz/souteze/dejepisna-olympiada?ta ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Dějepisná olympiáda krajské kolo výsledky
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0046:39:01