Čertova krabička

Číselné značení keramických kondenzátorůDomů

Podobné téma:
Číselné značení keramických ko..
Externí:
značení kuličkových ložisek
označení rychlosti vleků
značení drsnosti povrchu tabulka
značení ocelí
nové označení dopravních značek
značení tepelného zpracování k..
značení drsnosti povrchu rz
značení mléčných zubů
nabíjení kondenzátoru
značení tranzistorů

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
vánoční cukroví Iveta Fabešová Stream

Pro inspiraci:
lakový popisovač edding ostrava
Recyklační poplatek svítidel
výměna vložky spínací skříňky Octavia II
porno gynekologické vyšetření na videu
Kika nábytek aktuální leták tento týde..
tvarůžky naložené v pivu s česnekem
Ubytování v soukromí v Českém Krumlově
volební právo žen v ČR do parlamentu
kefírová houba názor lékaře
levné parkování na letiště Praha
sex se psem videa
Mountfield Slevy Schody do bazénu
malý nábytek ná malý balkon
stromy a jejich druhy a listy
Honzovy buchty z buchty z domácí pekárny
Ucpané dutiny
Pneumokok a Streptokokus pneumonie
lovecké Zbraně Komisní Prodej ProKon
Hypernova Liberec Herní svět
Jak změnit heslo na wifi

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Keramické Kondenzátory
Kódové značení kondenzátorů Číselné kódové značení moderních fóliových, svitkových, keramických (zkrátka neelektrolytických) kondenzátorů.Kódové značení kondenzátorů Číselné kódové značení moderních fóliových, svitkových, keramických (zkrátka neelektrolytických) kondenzátorů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tme.eu/cz/katalog/kondenzatory_26/?search=ker ..

Značení kondenzátorů :: Kondenzátory
U kondenzátorů válcovitého tvaru je první proužek blíže k okraji tělesa součástky. U elektrolytických se tento první proužek umisťuje blíže záporného pólu, u ostatních kondenzátorů blíže vývodu vnější fólie.U kondenzátorů válcovitého tvaru je první proužek blíže k okraji tělesa součástky. U elektrolytických se tento první proužek umisťuje blíže záporného pólu, u ostatních kondenzátorů blíže vývodu vnější fólie.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kondenzatory8.webnode.cz/kondenzator/znaceni- ..

Značení rezistorů a kondenzátorů – Bastler CZ
Na konec tu máme textové značení keramických kondenzátorů. Na obrázku vyobrazený kondenzátor má na sobě textové označení, které určuje jeho kapacitu, toleranci této kapacity, označení hmoty a pracovní napětí.Na konec tu máme textové značení keramických kondenzátorů. Na obrázku vyobrazený kondenzátor má na sobě textové označení, které určuje jeho kapacitu, toleranci této kapacity, označení hmoty a pracovní napětí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bastler.cz/znaceni-rezistoru-a-kondenzatoru

Elektrolytické kondenzátory
Jak u ostatních součástek tak aji u keramických kondenzátorů je více druhů značení. U staršího typu značení se jako základní jednotka bere 1pf (pikofarad) a ostatní násobky vychazí z pikofaradu.Jak u ostatních součástek tak aji u keramických kondenzátorů je více druhů značení. U staršího typu značení se jako základní jednotka bere 1pf (pikofarad) a ostatní násobky vychazí z pikofaradu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

elau.cz/znaceni-kondenzatoru.html

Keramické kondenzátory - Lepidla
Ohebná čili flexibilní dielektrika (papírové a termoplastové fólie) umožňují výrobu kondenzátorů svitkových, zatímco v případě křehkých dielektrik (např. sklo, slída) je nutno vyrábět kondenzátory skládané (z paralelně spojených...Ohebná čili flexibilní dielektrika (papírové a termoplastové fólie) umožňují výrobu kondenzátorů svitkových, zatímco v případě křehkých dielektrik (např. sklo, slída) je nutno vyrábět kondenzátory skládané (z paralelně spojených...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

doczz.cz/doc/18646/keramick%C3%A9-kondenz%C3% ..

Součástky (n100)
Značení elektrických parametrů na keramických kondenzátorech ; Ing. Bohumil Hušek, Ing. Jiří Retík, Tesla Hradec Králové; časopis Amatérské rádio řada A, ročník 1976, číslo 7, strany 255 až 257.Značení elektrických parametrů na keramických kondenzátorech ; Ing. Bohumil Hušek, Ing. Jiří Retík, Tesla Hradec Králové; časopis Amatérské rádio řada A, ročník 1976, číslo 7, strany 255 až 257.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fprik.net/n100.html

7. Kondenzátory. dielektrikum +Q U elektroda. Obr.2-11 Princip...
Ohebná čili flexibilní dielektrika (papírové a termoplastové fólie) umožňují výrobu kondenzátorů svitkových, zatímco v případě křehkých dielektrik (např. sklo, slída) je nutno vyrábět kondenzátory skládané (z paralelně spojených...Ohebná čili flexibilní dielektrika (papírové a termoplastové fólie) umožňují výrobu kondenzátorů svitkových, zatímco v případě křehkých dielektrik (např. sklo, slída) je nutno vyrábět kondenzátory skládané (z paralelně spojených...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/13077074-7-kondenzatory-dielektr ..

Technická dokumentace Mechanik elektronik 1. ročník OB21-OP-EL...
Technická dokumentace Katalogové údaje a značení kondenzátorů. * Jmenovitá kapacita kondenzátoru: výrobcem předpokládaná kapacita vyznačená na kondenzátoru. * Tolerance jmenovité kapacity kondenzátoru: největší odchylka skutečné kapacity...Technická dokumentace Katalogové údaje a značení kondenzátorů. * Jmenovitá kapacita kondenzátoru: výrobcem předpokládaná kapacita vyznačená na kondenzátoru. * Tolerance jmenovité kapacity kondenzátoru: největší odchylka skutečné kapacity...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideplayer.cz/slide/11188055

Kondenzátory pro spínané zdroje
Klasický vodnatý hliníkový elektrolytický kondenzátor se svitkovou vnitřní konstrukcí se vyskytuje zhruba ve dvou/třech podkategoriích:Klasický vodnatý hliníkový elektrolytický kondenzátor se svitkovou vnitřní konstrukcí se vyskytuje zhruba ve dvou/třech podkategoriích:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

support.fccps.cz/industry/kondiky/kondiky.htm

Kondenzátor – Wikipedie
V literatuře pro amatéry bylo též doporučováno použití svitkových kondenzátorů na 630, nebo 1000 V DC. Ale ne všechny takové kondenzátory trvalé spojení se sítí přežijí.V literatuře pro amatéry bylo též doporučováno použití svitkových kondenzátorů na 630, nebo 1000 V DC. Ale ne všechny takové kondenzátory trvalé spojení se sítí přežijí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Kondenz%C3%A1tor


Barevné značení elektronických součástek – Wikipedie
Barevné značení elektronických součástek se používá pro označení hodnoty rezistorů, v menší míře také kondenzátorů, cívek a dalších elektronických součástek.Barevné značení elektronických součástek se používá pro označení hodnoty rezistorů, v menší míře také kondenzátorů, cívek a dalších elektronických součástek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Barevn%C3%A9_zna%C4%8De ..

Keramické jednovrstvé kondenzátory - online prodej| RS...
U nás naleznete Keramické jednovrstvé kondenzátory, Krytky kondenzátorů a Kondenzátory s proměnnou kapacitou. Na našich stránkách se můžete orientovat rychle a jednoduše.U nás naleznete Keramické jednovrstvé kondenzátory, Krytky kondenzátorů a Kondenzátory s proměnnou kapacitou. Na našich stránkách se můžete orientovat rychle a jednoduše.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cz.rs-online.com/web/c/pasivni-soucasti/konde ..

Kondenzátor keramický, 680 pF, Y2 250 V/AC, 10 % | Conrad.cz
Cena produktu Kondenzátor keramický, 680 pF, Y2 250 V/AC, 10 % je aktuálně 11,- Kč. Pohlídejte si pokles ceny produktu zadáním své e-mailové adresy a ceny.Cena produktu Kondenzátor keramický, 680 pF, Y2 250 V/AC, 10 % je aktuálně 11,- Kč. Pohlídejte si pokles ceny produktu zadáním své e-mailové adresy a ceny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

conrad.cz/kondenzator-keramicky-680-pf-y2-250 ..

Ve starém značení tesla je opravdu základní jednotkou pikofarad...
Pokud za číslem není písmeno, jedná se o pFPokud za číslem není písmeno, jedná se o pF
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nf.duseknet.com/kondenzator.htm

univ3_td_soucastky_uvod
Akumulátor, kondenzátor: - při nabíjení se chovají jako pasivní prvek - při vybíjení se chovají jako aktivní prvekAkumulátor, kondenzátor: - při nabíjení se chovají jako pasivní prvek - při vybíjení se chovají jako aktivní prvek
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

outech-havirov.cz/chmiel/files/univ3/univ3_td ..

Analogová elektronika. Ivan Doležal a kolektiv autorů - PDF...
Záleží na velikosti a tvaru součástky a tedy na ploše, která je pro označení (např. potisk) k dispozici (viz též Přílohy): • běžný zápis hodnoty vč. dalších parametrů – obvykle jen u elektrolytických kondenzátorů (např.Záleží na velikosti a tvaru součástky a tedy na ploše, která je pro označení (např. potisk) k dispozici (viz též Přílohy): • běžný zápis hodnoty vč. dalších parametrů – obvykle jen u elektrolytických kondenzátorů (např.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/analogova-elektronika-ivan-doleal-a ..

Kondenzátory :: Studijniopora
Po přečtení této kapitoly budete schopni:Po přečtení této kapitoly budete schopni:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

studijniopora.webnode.cz/kondenzatory

Kapacita kondenzátoru - poradna Živě.cz
Do sbírky to nechci, jen mě zaujalo to značení a jaká to tedy je hodnota, jelikož s takhle malou hodnotou jsem se nikdy nesetkal (u vývodových kondenzátorů,u SMD je to něco jiného).Do sbírky to nechci, jen mě zaujalo to značení a jaká to tedy je hodnota, jelikož s takhle malou hodnotou jsem se nikdy nesetkal (u vývodových kondenzátorů,u SMD je to něco jiného).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zive.cz/poradna/kapacita-kondenzatoru/sc-20-c ..

ELUC
Praktickou jednotkou pro značení kapacity kondenzátorů je pF. Hodnota je většinou udána alfanumericky nebo číselným kódem tří čísel.Praktickou jednotkou pro značení kapacity kondenzátorů je pF. Hodnota je většinou udána alfanumericky nebo číselným kódem tří čísel.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eluc.kr-olomoucky.cz/verejne/lekce/715

Pasivní SMD | SMTcentrum - služby v oblasti pájení
Pro správnou orientaci v pouzdrech je nutné znát názvosloví. V praxi je několik směrů značení součástek, proto je nutné znát přesnou termino...Pro správnou orientaci v pouzdrech je nutné znát názvosloví. V praxi je několik směrů značení součástek, proto je nutné znát přesnou termino...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

smtcentrum.cz/pouzdra-smd/pasivni-smd

Kondenzátor | elektronické součástky
Kondenzátor | elektronické součástkyKondenzátor | elektronické součástky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vicomtrade.cz/cs?utm_source=Seznam&utm_medium ..

Počet záznamů:21
Reklama:

Číselné značení keramických kondenzátorů
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80